Cardi B sahnede deliye döndü… Seyircisine mikrofon fırlattı

Ünlü rapçi Cardi B, son günlerde hem özel hayatıyla hem de sahnedeki tepkileriyle dikkat çekiyor.

Cardi B son olarak Twitter’da paylaşılan görüntüleriyle olay oldu. Videoda, bir hayranının içkisinin üzerine sıçraması üzerine çılgına dönen şarkıcı, mikrofonunu fırlatırken görüntülendi. Ünlü rapçi, bir gece önce de Las Vegas’taki performansı sırasında, DJ’in şarkılarını çok erken kestiğini iddia ederek sinirlenmiş ve DJ’e mikrofon fırlatırken görüntülenmişti.

Cardi, gündüz saatlerinde sahnede performans sergilerken seyircilerden birinin içkisi yüzüne sıçrıyor. Bunun üzerine şoke olan rapçi, izleyenleri şaşırtarak mikrofonunu hayranının üstüne fırlatıyor. Güvenlik görevlileri olaya müdahale ederken mikrofonsuz kalan Cardi B de sahnede saçını düzeltiyor.

Cardi B bir önceki gece de neon sarısı mini bir elbiseyle I Like It’i seslendirirken sahnede çıplak ayakla görülmüş ve DJ’in birden çok şarkısını kısa kesmesi üzerine mikrofonunu fırlatmıştı.

ALDATMA SKANDALINDAN SONRA MİKROFON SKANDALI

Ünlü rapçinin bu hareketlerinin kocasıyla ilgili çıkan haberlerden sonra gelmesi ise dikkat çekti. Cardi B’nin, kendisinin ve kocası Offset’in cuma günü yayınlanan ortak single’ları Jealousy’i tanıtmak için bir aldatma skandalı uydurduğu haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre; ikilinin yeni şarkılarının tanıtımını yapmak için Cardi, eşini alenen aldattı.

Aldatma iddialarını heyecan yaratmak için sadece şov olarak nitelendiren bir Instagram yorumuna yanıt olarak, Grammy ödüllü şöyle yazdı: “Bu bir HİKAYE değil.”

Güvenlik görevlileri olaya müdahale ederken Cardi B sahnede saçlarını düzeltti.

Geçen ay Offset, karısını beş yıldan fazla bir süredir sadakatsizlikle suçlamıştı. Cardi daha sonra Offset’in iddiasına, şarkıyla karşılık vermiş ve hayranlarına Offset’in şok iddiasını ciddiye almamalarını söylemişti.

Cardi B ve Kovası Offset’in sırf tanıtım yapmak için boşanma haberleri çıkardıkları iddia edildi.

Çifte yakın bir kaynak ise, ikilinin küçük bir tartışma yaşadığını ve her zaman olduğu gibi bu sorunu çözeceklerini söyledi. Hatta bu tartışmadan sadece birkaç gün sonra da Offset ve Cardi, birlikte Paris Moda Haftası’nın tadını çıkarırken görüldü.

Çift, Eylül 2017’de gizlice evlenmiş ancak evliliği duyurmak için bir sonraki yıla kadar beklemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir