Dilan Polat ve Engin Polat Park Yeri Kavgasında Komşularına Saldırmış! Görüntüler Ortaya Çıktı

Türkiye’nin günlerdir konuştuğu “Dilan-Engin Polat” dosyasında her gün yeni bir skandal çıkıyor. Polat çiftinin, tutuklanmadan önce Çekmeköy’de yaşadıkları lüks sitede komşularına saldırdığı ana ilişkin görüntülere Kanal D Haber ulaştı.

“Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” suçlarından tutuklanan Engin ve Dilan Polat çiftine dair yeni bir skandal ortaya çıktı.

KAMERANIN GÖRMEDİĞİ YERDE YUMRUK ATTI

Polat çiftinin, tutuklanmadan önce İstanbul Çekmeköy’de yaşadıkları lüks sitede komşularının kabusu oldukları konuşuluyordu. Çiftin, park yeri için komşularına saldırdığına ilişkin görüntülere Kanal D Haber ulaştı. Görüntülerde Dilan Polat’ın komşusuna tekme savurduğu görüldü. Engin Polat ise güvenlik kamerasının kadrajından çıkıp komşusunun gözüne yumruk attı. Daha sonra Engin Polat’ın komşusunun evine koşarak girdiği görülüyor.

POLİSE İFADE VERMEDİLER

O sırada komşusunun eşi KADES uygulamasından polis çağırdı. Engin ve Dilan Polat çifti, ifade vermeyip polisi gönderdikleri de ortaya çıktı. Çift, iş yerlerinin Ataşehir’de olduğunu ve Ataşehir Emniyeti’ne vereceklerini söylediği öğrenildi.

USULSÜZ İŞLEMDEN CEZA ALMIŞLAR

Sabah’ın haberine göre ise kardeşlerin aldığı 1 yıl 8 aylık hapis cezasının ertelendiği ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir