Dilan Polat’ın Görümcesi Sosyal Medyada Reklam Linki Eleştirilerine Güzellik Merkezini Öne Sürerek Yanıt Verdi

Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialardan tutuklanan Dilan ve Engin Polat çifti, aylardır hem magazinde ham de haber kanallarında konuşulmaya devam ediyor. Polat çiftine dair her şeyin yakından takip edildiği bu süreçte Dilan Polat’ın görümcesi Kübra Uzun, reklam linki paylaşınca sosyal medyanın diline düştü. Kübra Uzun, bunun üzerine eleştirilere cevap verdi.?

Sadece son birkaç yılda ulaştıkları zenginliği insanların gözlerine sokarak yaşayan Polat çifti, lüks yaşantıları ve gösterişleri nedeniyle birçok kişinin dikkatini çekmişti. Bunun üzerine Polat çiftinin mal varlıkları ve kazandıkları paranın kaynağı araştırılmaya başlanmış ve işler soruşturmaya kadar gitmişti.

Tüm Türkiye’nin aylardır gündemine oturan Dilan ve Engin Polat çiftinin de aralarından bulunduğu 16 kişi; geçtiğimiz Kasım ayında kara para aklama, vergi kaçırma gibi iddialardan dolayı tutuklanmıştı.

Böylesine kötü olaylarla adı anılan çiftin, bu süreçte yakın çevresi ve aile üyeleri de yakın mercek altına alındı.

Dilan Polat’ın görümcesi Kübra Uzun, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla bütün gözleri üzerine çekti. Instagram hesabından reklam linki paylaşan Kübra Uzun, sosyal medyanın diline düştü.

Tepkilere maruz kalan Engin Polat’ın kız kardeşi Kübra Uzun, ilk olarak aşağıdaki açıklamayı yaptı.?

Kübra Uzun, bunun üzerine reklam linki vermeye devam edince bir takipçisinden “Şaka mısın?” tepkisini aldı. Kübra Uzun ise “Yoo şaka değilim” diyerek kendisini tekrar açıkladı.?

Dilan Polat’ın görümcesi gider kısmını anlamayanlar için ayrıca açıklama yapma gereği duydu. “Ben de bu zor zamanlarda link verip şaka olmak istemezdim…”?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir