Korhan Berzeg 49 gündür kayıp: Bulana 1 milyon TL ödül verilecek

İstanbul’dan memleketi Balıkesir’in Gönen ilçesine gelip, Doberman cinsi eğitimli köpeği ‘Tina’ ile 17 Haziran’da yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan 83 yaşındaki Korhan Berzeg, 49 gündür bulunamadı. Angela Berzeg eşi Korhan Berzeg’i sağ olarak bulan ve aileye teslim eden kişiye 1 milyon TL ödül vereceklerini açıkladı.

Berzeg Ailesi olarak bir karar aldıklarını aktaran Angela Berzeg şöyle konuştu: “Korhan’ı sağ salim olarak bulan kişiye 1 milyon TL ödül vereceğiz. Ben hâlâ umutluyum Korhan’ı sağ salim bulacağız. Tüm Türkiye’den yardım istiyorum; lütfen Korhan’ı bulmama yardım edin. Biz her zaman mutlu bir aileydik. Hiç kimseyle sorunumuz olmadı. Mutlu günlerimize tekrar dönmek istiyorum. Belirsizlik çok zor.”

Berzeg’in avukatı Emre Akkaş ise, “Soruşturma Bandırma Adliyesi’ne bağlı Gönen Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde yürütülmektedir. Dosya üzerinde gizlilik kararı tesis edildiğinden şu an için soruşturma dosyası hakkında herhangi bir bilgi vermemiz uygun değildir. Korhan Bey’in bulunması için teknik ve idari çalışmalar devam etmektedir” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir